Rezydencja Parkowa to doskonałe miejsce do organizowania spotkań biznesowych i imprez integracyjnych. Na przestrzennej klimatyzowanej sali, mieszczącej do 60 osób wpada dużo światła z widokiem na parkowe otoczenie. Kameralna atmosfera, profesjonalna obsługa, sprawdzona kuchnia według domowych receptur pozostawia niezapomniane wrażenie.

Organizujemy przyjęcia weselne oraz przyjęcia okolicznościowe tj.: chrzciny, komunie, przyjęcia pogrzebowe, urodziny, imieniny, imprezy firmowe, rocznice, kolacje lub inne spotkania rodzinne.
Z tarasu odsłania się duży ogród graniczący z parkiem, na terenie którego istnieje możliwość urządzenia ognisk oraz grilla. W przypadku grup zorganizowanych - dostosujemy się do potrzeb Klientów i z miłą chęcią przygotujemy przyjęcie na dowolną wyznaczoną przez Klienta, godzinę. Jesteśmy otwarci na propozycje przygotowania indywidualnego menu, dostosowanego do potrzeb naszych gości.

Cena zawsze dostosowana jest do możliwości Klienta.

Proponujemy spotkanie, na którym będziemy mogli Państwu przedstawić ofertę, którą dostosujemy do indywidualnych potrzeb.

 

 


Kontakt: Krzysztof Bigałowski 0-503 093 503;
lub e-mail: Rezydencja Parkowa